خرید آینه پراید با بهترین قیمت

آينه بغل پرايد معمولي
 
آينه بغل معمولي پرايد که در مدل هاي اوليه پرايد نصب مي شد، به صورت ثابت است و حالت فنري داشته که باعت مي شد در هنگام برخورد با اجسام از شکستگي آن جلوگيري شود.
 
آينه بغل پرايد تاشو
 
اين مدل آينه ماشين در ابتدا پس از توليد پرايد 141 بر روي آن نصب شد و پس از آن بر روي انواع ديگر مدل هاي اين خودرو (132-111-131-151و...) نصب گرديد. آينه بغل  راست پرايد تاشو به گونه اي طراحي شده که به راحتي در زمان نياز ، مثلا عبور از محل هاي باريک و هنگام پارک، مي توان آن را با دست جمع نمود. اين آينه از جنس پلاستيک فشرده است و با داشتن استحکام بالا در مقابل ضربات احتمالي مي تواند سالم بماند.
 
آينه پرايد تاشوي راهنما دار
 
خصوصيات اين آينه همانند آينه پرايد تاشو مي باشد با اين تفاوت که داراي يک چراغ راهنما بر روي خود مي باشد. آينه پرايد تاشوي راهنما دار به صورت کارخانه اي بر روي پرايدهاي توليدي نصب نمي شود.
 
آينه بغل اسپرت پرايد
 
اين آينه که بسيار کوچک است و ميدان ديد کمي را به راننده ارائه مي کند، به جهت جنبه تزئيني بر روي خودرو نصب مي شود.
 
قيمت آينه پرايد
 
با توجه به نوسانات بازار و با عرض پوزش از شما مخاطبان عزيز در حال حاضر از درج قيمت آينه پرايد ، فيمت آينه وسط ماشين ، آينه سمند و آينه تيبا معذوريم. شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت آينه پرايد با شماره تلفن هاي ما در مرکز اتحاد گلس در تماس باشيد. مشاورين همواره پاسخگوي شما خواهند بود.