خرید آینه پراید با بهترین قیمت

آینه بغل پراید معمولی
 
آینه بغل معمولی پراید که در مدل های اولیه پراید نصب می شد، به صورت ثابت است و حالت فنری داشته که باعت می شد در هنگام برخورد با اجسام از شکستگی آن جلوگیری شود.
 
آینه بغل پراید تاشو
 
این مدل آینه ماشین در ابتدا پس از تولید پراید 141 بر روی آن نصب شد و پس از آن بر روی انواع دیگر مدل های این خودرو (132-111-131-151و...) نصب گردید. آینه بغل  راست پراید تاشو به گونه ای طراحی شده که به راحتی در زمان نیاز ، مثلا عبور از محل های باریک و هنگام پارک، می توان آن را با دست جمع نمود. این آینه از جنس پلاستیک فشرده است و با داشتن استحکام بالا در مقابل ضربات احتمالی می تواند سالم بماند.
 
آینه پراید تاشوی راهنما دار
 
خصوصیات این آینه همانند آینه پراید تاشو می باشد با این تفاوت که دارای یک چراغ راهنما بر روی خود می باشد. آینه پراید تاشوی راهنما دار به صورت کارخانه ای بر روی پرایدهای تولیدی نصب نمی شود.
 
آینه بغل اسپرت پراید
 
این آینه که بسیار کوچک است و میدان دید کمی را به راننده ارائه می کند، به جهت جنبه تزئینی بر روی خودرو نصب می شود.
 
قیمت آینه پراید
 
با توجه به نوسانات بازار و با عرض پوزش از شما مخاطبان عزیز در حال حاضر از درج قیمت آینه پراید ، فیمت آینه وسط ماشین ، آینه سمند و آینه تیبا معذوریم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آینه پراید با شماره تلفن های ما در مرکز اتحاد گلس در تماس باشید. مشاورین همواره پاسخگوی شما خواهند بود.